Kızılırmak Mah. 1443. Cad. No:25 A Blok Kat:23 D: 157 Çukurambar/ANKARA T/ 0312 514 56 98

Hakkımızda

Henüz başında olduğumuz 21. Yüzyıl dünyası büyük bir değişim ve dönüşüm yaşamaktadır. Dünyadaki güç dengeleri giderek yeni bir boyut kazanmaktadır. Şüphesiz bu değişim ve dönüşümün ana parametresini ekonomi oluşturmaktadır. Türkiye global ölçekte yaşanan bu süreçte seyirci ve gözlemci değil, aksine yönlendiren önemli bir dinamik haline gelmiştir. Türk ekonomisi, son 17 yıldır ortaya koyduğu istikrarlı büyüme performansı ile tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır.

Sağlam makro ekonomik stratejiler, uygun mali politikalar, izlenen yapısal reformlar, tüm müdahale ve girişimlere rağmen ortaya konan yüksek büyüme oranları, yatırımcılara sağlanan kolaylıklar, devlet tarafından var gücüyle desteklenen ihracat faaliyetleri sayesinde Türkiye cazip bir yatırım ve ticaret ülkesine dönüşmüştür. Ancak bu durumun sürdürülebilir olması için reel sektörün de süreçte aktif olması ile sağlanabilir.

Bu güç ve kararlıkla çıktığımız yolda, OKKAZ Yatırım ve Danışmanlık ve grup firmalarımızla, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacındayız. Bu kapsamda yabancı yatırımcılara Türkiye’de yatırım yapmaları konusunda yaptığımız danışmanlıklar ve Türkiye’ye döviz kazandırmak amacıyla yaptığımız ihracatlarla kurulduğumuz günden itibaren var gücümüzle çalışıyoruz.

Ülke olarak güvenilir bir yatırım ortamının sağlandığı bu dönemde, doğrudan yabancı yatırımı arttırma vizyonu ile ülkeye kaynak girişinin sağlanması, yatırım kaynaklarının çeşitlendirilmesi ve en önemlisi de gelen yatırımcıların “üretimi arttırıcı” yatırımlar yapmasını sağlamak amacıyla başta Arap ülkeleri olmak üzere tüm dünyadan gelecek olan yabancı yatırımcıları doğru bir şekilde yönlendirme amacı ile tüm özverimi ile çalışıyoruz.